Hallo, ik ben Pearl!
Honden liefde gezocht ! Hallo mede honden liefhebbers, als jong meisje droomde ik al van een hondje , echter dat is er helaas nooit van gekomen omdat mijn ouders geen hond wilde. Om dat gemis te compenseren liet ik destijds al mijn buurhondjes uit ,een voor een ging ik bij ze langs . Inmiddels 43 en volwassen , maar een eigen hond aanschaffen lukt niet door werk. Heb zelf jaren lang katten gehad, hartstikke leuk natuurlijk . Echter een hond is toch niet hetzelfde . Vandaar dat ik besloten had in kader van work life balance een oppas hond te nemen. Beste beslissing ooit. Aantal jaar heb opgepast op een super lieve CavaPoo elke vrijdag en vaak ook nog op een andere dag of zelfs het gehele weekend. Ik heb alles thuis wat een hond nodig heeft: een super comfortabele mand voor medium hond, speeltjes “van alleen maar de beste kwaliteit” , borstels, poepzakjes houder ,drink bakje op mee te nemen tijdens wandelen en eet en drink bakjes voor in huis . Ja ik verwen mijn furry vriendje graag en vind het ook leuk zelf spullen aan te schaffen, wel zo makkelijk ook voor het baasje. Had dit vorige hondje al vanaf puppie en ging ook mee op puppycursus. Hartstikke leerzaam. Buurtgenoten zeiden dat ik erg goed met honden ben en het net leek of het mijn eigen hondje was ,hoe gaat hij naar me luistert en me in de gaten hield . Ben altijd oplettend laat ze niet uit mijn zicht en heb een duidelijk ritueel mbt uitlaten, netjes zitten bij het stoplicht en pas los als het veilig is zonder druk verkeer .Er zijn veel hondjes in de buurt dus leuk elkaar te ontmoeten op het veld. Verder heb ik in Ibiza ook aantal weken op verschillende dieren gepast in huis , waaronder een hele grote sterke herder die niet de makkelijkste was maar bij mij zo mak als een lammetje. In principe hebben grote honden niet mijn voorkeur gezien ik op 2 hoog woon .Zou het leuk vinden om weer op een vaste dag op een middelgrote of kleine hond te passen die ook leuk vind om te blijven logeren op ze tijd . Vind dat zo gezellig , mis dat echt . Leuke dingen met ze te ondernemen, uren het park in , Amsterdamse bos of gewoon mee terrasje pakken, lekker te spelen en te knuffelen en ja hij mag ook gewoon op bed. Zo gezellig even dag te zeggen bij de buurt visboer en daar lekker stukje kibbeling te geven als vast ritueel ( als dat natuurlijk mag van het baasje ) En wat echt top zou zijn is dat hij ook mee kan op de fiets in mijn fietsbakje , geen must maar wel makkelijk als ze dat kan.
Moet hieronder een prijs door geven maar mocht ik vast oppassen komen we daar samen wel uit . Doe dit puur als hobby .
Over mij : mijn echte naam is geen Pearl, maar mijn nickname, ben executive assistent bij multinationals ( o.a. Pharma bedrijven ) en ben 43 jaar en happy single, geen kids, of andere huisdieren , dol op reizen en het strand en leuke dingen ondernemen en woon op 2 hoog ( trappenlopen daarom wel must of haar kunnen dragen ) woon in de rivieren buurt vlak bij het park waar de Parade wordt gehouden in de zomer . Voorkeursdag op vrijdag dan werk ik normaal thuis als vaste dag en weekend. Wellicht in de toekomst ook op een andere dag .Echter zou ik op dit moment ook vaker kunnen . Pas alleen op bij mij thuis en hondje moet wel gebracht worden inclusief ze eten etc voor die dag . In de avond na werk ben ik ook beschikbaar mocht dat keer nodig zijn maar liefst een volledige dag .
Samenvatting hondenoppas
Woonplaats | Hondenoppas Amsterdam (1079) |
Provincie | Noord-Holland |
Wijk | Hondenoppas Amsterdam Zuideramstel |
Buurt | Hondenoppas Amsterdam Rijnbuurt |
Ervaring als hondenoppas | 0 - 1 jaar |
Heeft zelf honden | Nee |
Heeft zelf katten | Nee |
Heeft zelf kinderen | Nee |
Voorkeur oppaslocatie | Bij hondenoppas thuis |
Past op | kleine honden |
Professionele hondenopvang | Nee |
Hondenuitlaatservice | Nee |
Leeftijd | 43 |
Geslacht | Vrouw |
Prijzen per hond
Per dag | € 30 |
Per dag en nacht | € 40 |
Uitlaten per keer | € 20 |
Gebruiker
Lid sinds | April 2025 |
Laatst bijgewerkt | April 2025 |
Laatste keer ingelogd |
Beschikbaarheid
Reviews
0 Referenties
In contact komen
Meld je aan en upgrade
Hoe werkt het?
-
Hondenoppas Amsterdam zoeken
Vind de beste hondenoppas in Amsterdam voor uw hond. -
Aanmelden
Om te reageren heeft u een premium account nodig. Zoeken en een oproep plaatsen is gratis. -
Reageren
Vervolgens kunt u direct met de hondenoppas in contact komen door op de contactknop in het profiel te klikken. Verdere afspraken maakt u zelf met de hondenoppas.
Hondenoppas werk Amsterdam
Ben jij op zoek naar hondenoppas werk in Amsterdam? Als hondenoppas kan jij je gratis aanmelden!